Ministerstwo Sprawiedliwości stwierdziło, że w Polsce jest niesłusznie skazanych co roku 70 do 100 tysięcy osób. Ludziom uczciwym i sprawiedliwym immunitet jest niepotrzebny.
Kontakt z nami

Napisz

W Polsce niekompetentni urzędnicy potrafią zniszczyć życie każdemu. Przekonał się o tym Pan Mieczysław, kiedy sąsiad "z góry" zatkał mu komin którym wychodziły spaliny z piecyka gazowego. Tym sposobem Mieczysław został zatruty oparami spalin.

Sprawozdanie z pikiety pod Sądem Rejonowym w Lublinie w sprawie Dariusza Kity z Bystrzycy Nowej, zorganizowanej w dniu 18.10.2010r przez Porozumienie Rawskie- pod hasłem Sąd kalece nie przepuści.

W obiektywie

radca prawny

notariusz

prawnik

Adwokat pomoże Ci w sprawach alimentacyjnych

Sprawy rozwodowe i często związane z nimi sprawy alimentacyjne są bardzo skomplikowane i trudne. Tracimy na nich wiele nerwów i czasu. Warto jednak zabezpieczyć siebie i dzieci. Lepiej poradzić się w tych sprawach adwokata. Dzięki niemu możemy uzyskać alimenty bezstresowo. Alimenty Zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego, alimenty na dzieci są obowiązkiem dostarczania środków pieniężnych na utrzymanie dziecka i zaspokojenie jego potrzeb. Alimenty na małżonka zasądza się w przypadku rozwodu. 
Najczęstszymi przypadkami są alimenty na dzieci niż alimenty na małżonka. Alimentami muszą zostać zaspokojone potrzeby związane z wychowaniem, wyżywieniem, mieszkaniem, leczeniem, ubraniem, środkami higieny osobistej. Ponadto, są to także koszty związane z wychowaniem i kształceniem oraz wydatki na rozrywkę i wypoczynek. O alimenty może zwrócić się rodzic, a dziecko wtedy, gdy osiągnie pełnoletniość. Adwokat pomoże przygotować Ci wniosek o alimenty Możesz zabezpieczyć siebie i swoje potomstwo. Lepiej jest jednak poradzić się specjalisty. Adwokaci są biegi w tych sprawach, doskonale znają się na przepisach prawa.
Polecana kancelaria www.kancelariawisniowski.plPolecanego adwokata znajdziesz na: www.kancelariawisniowski.plUdzielą pomocnych porad prawnych, pomogą przygotować pozew o alimenty na dzieci, pozew o alimenty na małżonka, pozew o podwyższenie alimentów, odwołanie do organu wyższej instancji. Jeżeli zechcesz to adwokat będzie reprezentował Twoje interesy przed sądem. Adwokat pomoże ustali wysokość alimentów. Ustalane są one indywidualnie i zależą od sytuacji finansowej rodziców. Ustalenie alimentów nie musi od razu odbywać się w sądzie. Niestety są czasem sytuacje, gdy dwoje osób nie może się porozumieć. Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy profesjonalisty w kwestii uzyskania alimentów, ich podwyższenia lub odwołania, wpisz w przeglądarkę internetową hasło: "alimenty, pomoc prawna".

Dodany przez Kacper Wojciechowski, w dniu 15/05/2020


Czystki na ministerstwie finansów Uzbekistanu - zwolniono ponad 500 osób

562 pracowników ministerstwa finansów Uzbekistanu zwolniono na związku z poleceniem prezydenta Szawkata Mirzijojewa, by resort "wykorzenił nieefektywność" pozbył się "szpiclów" szargających jego reputację - podał na środę Reu...

Kancelaria Radca prawny Prawnik Prawo Usługi prawnicze Biznes Notariusz
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.2