Ministerstwo Sprawiedliwości stwierdziło, że w Polsce jest niesłusznie skazanych co roku 70 do 100 tysięcy osób. Ludziom uczciwym i sprawiedliwym immunitet jest niepotrzebny.
Kontakt z nami

Napisz

W Polsce niekompetentni urzędnicy potrafią zniszczyć życie każdemu. Przekonał się o tym Pan Mieczysław, kiedy sąsiad "z góry" zatkał mu komin którym wychodziły spaliny z piecyka gazowego. Tym sposobem Mieczysław został zatruty oparami spalin.

Sprawozdanie z pikiety pod Sądem Rejonowym w Lublinie w sprawie Dariusza Kity z Bystrzycy Nowej, zorganizowanej w dniu 18.10.2010r przez Porozumienie Rawskie- pod hasłem Sąd kalece nie przepuści.

W obiektywie

usługi prawnicze

kancelaria

prawnik

pieniądze

biznes

windykacja

belgia

Długi za granicą - Belgia

Współczesna Europa to miejsce otwarte. Przynajmniej dla obywateli krajów członkowskich. Mogą oni swobodnie podróżować, mieszkać w dowolnej części Starego Kontynentu, a także pracować gdzie zechcą. Nie ma granic, więc panuje większa swoboda. Jednak brak paszportów i przejść granicznych utrudnia pewne zadania. Jednym z nich jest chociażby windykacja długów w Belgii. Osobie mieszkającej w Polsce będzie trudno ścigać dłużnika, który wyjechał za granicę. Nawet jeżeli uda się go zlokalizować, to i tak nakłonienie go do uregulowania należności może być trudne. I zapewne takie właśnie będzie. 

Angażowanie sądu i komornika powinno być jednak ostatecznością. Rozwlekające się w czasie postępowania kosztują natomiast dodatkowe pieniądze. A do tego nerwy, brak spokoju i niepewność, czy w ogóle uda się coś zdziałać na tym polu. Sytuacja takiego wierzyciela nie jest łatwa, więc powinien on szukać wszelkiej możliwej pomocy. Wraz z rozwojem wspólnego europejskiego rynku powstaje coraz więcej firm, specjalizujących się w działaniu na międzynarodową skalę. Funkcjonują w różnych branżach, a jedną z nich jest właśnie egzekucja na terenie Belgii. 
Szukasz informacji o windykacji w Belgii?

Pomoc takiego podmiotu na ogół okazuje się bardzo cenne, a nawet bezcenna. Głównie dlatego, że pracownicy firmy egzekucyjnej biorą na siebie załatwienie sprawy z dłużnikiem. Ich klientowi pozostaje natomiast czekać na rozwój wypadków i być dobrej myśli. Tacy specjaliści mają doświadczenie w trudnych sprawach, w których dług odgrywa główną rolę. Radzą sobie dobrze zarówno na terenie kraju, jak również i poza jego granicami. Ich zatrudnienie to inwestycja.


Dodany przez Kacper Wojciechowski, w dniu 01/08/2017


Kancelaria Prawo Radca prawny Usługi prawnicze Prawnik Windykacja Adwokat
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.2