Ministerstwo Sprawiedliwości stwierdziło, że w Polsce jest niesłusznie skazanych co roku 70 do 100 tysięcy osób. Ludziom uczciwym i sprawiedliwym immunitet jest niepotrzebny.
Kontakt z nami

Napisz

W Polsce niekompetentni urzędnicy potrafią zniszczyć życie każdemu. Przekonał się o tym Pan Mieczysław, kiedy sąsiad "z góry" zatkał mu komin którym wychodziły spaliny z piecyka gazowego. Tym sposobem Mieczysław został zatruty oparami spalin.

Sprawozdanie z pikiety pod Sądem Rejonowym w Lublinie w sprawie Dariusza Kity z Bystrzycy Nowej, zorganizowanej w dniu 18.10.2010r przez Porozumienie Rawskie- pod hasłem Sąd kalece nie przepuści.

W obiektywie

usługi prawnicze

kancelaria

prawnik

pieniądze

biznes

windykacja

belgia

Długi za granicą - Belgia

Współczesna Europa to miejsce otwarte. Przynajmniej dla obywateli krajów członkowskich. Mogą oni swobodnie podróżować, mieszkać w dowolnej części Starego Kontynentu, a także pracować gdzie zechcą. Nie ma granic, więc panuje większa swoboda. Jednak brak paszportów i przejść granicznych utrudnia pewne zadania. Jednym z nich jest chociażby windykacja długów w Belgii. Osobie mieszkającej w Polsce będzie trudno ścigać dłużnika, który wyjechał za granicę. Nawet jeżeli uda się go zlokalizować, to i tak nakłonienie go do uregulowania należności może być trudne. I zapewne takie właśnie będzie. 

Angażowanie sądu i komornika powinno być jednak ostatecznością. Rozwlekające się w czasie postępowania kosztują natomiast dodatkowe pieniądze. A do tego nerwy, brak spokoju i niepewność, czy w ogóle uda się coś zdziałać na tym polu. Sytuacja takiego wierzyciela nie jest łatwa, więc powinien on szukać wszelkiej możliwej pomocy. Wraz z rozwojem wspólnego europejskiego rynku powstaje coraz więcej firm, specjalizujących się w działaniu na międzynarodową skalę. Funkcjonują w różnych branżach, a jedną z nich jest właśnie egzekucja na terenie Belgii. 
Szukasz informacji o windykacji w Belgii?

Pomoc takiego podmiotu na ogół okazuje się bardzo cenne, a nawet bezcenna. Głównie dlatego, że pracownicy firmy egzekucyjnej biorą na siebie załatwienie sprawy z dłużnikiem. Ich klientowi pozostaje natomiast czekać na rozwój wypadków i być dobrej myśli. Tacy specjaliści mają doświadczenie w trudnych sprawach, w których dług odgrywa główną rolę. Radzą sobie dobrze zarówno na terenie kraju, jak również i poza jego granicami. Ich zatrudnienie to inwestycja.


Dodany przez Kacper Wojciechowski, w dniu 01/08/2017


Deweloperzy nie hamują z podażą. Nowe mieszkania rosną jak grzyby po deszczu

Na rynku deweloperskim lokomotywa inwestycyjna nie zwalnia. Firmy zachęcone świetną sprzedażą budują jak szalone. Pobijane są kolejne rekordy na zakresie liczby nowych, oddanych mieszkań projektów na realizacji. Pytanie - co ...

Kancelaria Radca prawny Prawnik Prawo Usługi prawnicze Biznes Notariusz
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.2