Ministerstwo Sprawiedliwości stwierdziło, że w Polsce jest niesłusznie skazanych co roku 70 do 100 tysięcy osób. Ludziom uczciwym i sprawiedliwym immunitet jest niepotrzebny.
Kontakt z nami

Napisz

W Polsce niekompetentni urzędnicy potrafią zniszczyć życie każdemu. Przekonał się o tym Pan Mieczysław, kiedy sąsiad "z góry" zatkał mu komin którym wychodziły spaliny z piecyka gazowego. Tym sposobem Mieczysław został zatruty oparami spalin.

Sprawozdanie z pikiety pod Sądem Rejonowym w Lublinie w sprawie Dariusza Kity z Bystrzycy Nowej, zorganizowanej w dniu 18.10.2010r przez Porozumienie Rawskie- pod hasłem Sąd kalece nie przepuści.

kancelaria

Kancelaria prawa gospodarczego we Wrocławiu

kancelaria, notariusz, prawnik, windykacja

Kancelaria prawa gospodarczego we Wrocławiu

(...) Kancelaria Prawa Gospodarczego we Wrocławiu zajmuje się sprawami sądowymi ze sfery gospodarczej i prywatnej, przez pomoc przy tworzeniu spółek, ich przekształcaniu, łączeniu, procedury rejestrowe, likwidacyjne, naprawcze i upadłościowe, po sprawy odszkodowawcze, z zakresu własności przemysłowej, ochrony środowiska, prawa budowlanego, zamówień publicznych, transportu i wiele innych. Kancelaria z chęcią pomaga w (...)

Więcej

Programy dla sklepów internetowych

kancelaria, prawo, regulamin, sklep

Programy dla sklepów internetowych

(...) Ustawa o ochronie danych osobowych nakłada na administratora danych osobowych obowiązek prowadzenia dokumentacji, która stanowi opis sposobu przetwarzania danych oraz środków technicznych i organizacyjnych, które stosowane przez administratora zapewnić mają ochronę odpowiednią do zagrożeń oraz kategorii danych, tą ochroną objętych. Dokumentacja przetwarzania danych (...)

Więcej

Najlepsze kancelarie prawne w stolicy

kancelaria, radca prawny, usługi prawnicze

Najlepsze kancelarie prawne w stolicy

(...) W dorosłym życiu często musimy korzystać z usług specjalistów, których wiedza w danym zakresie jest znacznie większa niż nasza. Niekiedy dotyczy to tylko fachowców pomagających nam w przydomowych naprawach. Jednak zdarzają się sytuacje kiedy potrzebna nam jest kancelaria prawna. Z roku na rok adwokat na rozwód w Warszawie jest coraz bardziej popularny. Nic w tym dziwnego, pary małżeńskie coraz częściej decydują się na rozstanie, bowiem konwenanse już nie utrudniają tego. Zobacz stronę WWWOczywiście rozwód nie jest przyjemną sprawą, udanie (...)

Więcej

Długi za granicą - Belgia

belgia, biznes, kancelaria, pieniądze, prawnik, usługi prawnicze, windykacja

Długi za granicą - Belgia

(...) jeżeli uda się go zlokalizować, to i tak nakłonienie go do uregulowania należności może być trudne. I zapewne takie właśnie będzie. Angażowanie sądu i komornika powinno być jednak ostatecznością. Rozwlekające się w czasie (...)

Więcej

Polski adwokat w niemczech

adwokat, kancelaria, niemcy, prawo, radca prawny

Polski adwokat w niemczech

(...) jest bardzo niska, dlatego niejednokrotnie nawet w codziennych sytuacjach potrzebujemy pomocy wykwalifikowanego prawnika. Ważne jest, że sprawdzona kancelaria prawna potrafi wiele zdziałać w naszych sprawach. Dotyczy to przede wszystkim zastępstwa procesowego. Jest ono niezwykle istotne nie tylko dla ludzi starszych, ale również dla wielkich korporacji, (...)

Więcej

Kancelaria Radca prawny Prawnik Prawo Usługi prawnicze Biznes Notariusz
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.2