Ministerstwo Sprawiedliwości stwierdziło, że w Polsce jest niesłusznie skazanych co roku 70 do 100 tysięcy osób. Ludziom uczciwym i sprawiedliwym immunitet jest niepotrzebny.
Kontakt z nami

Napisz

W Polsce niekompetentni urzędnicy potrafią zniszczyć życie każdemu. Przekonał się o tym Pan Mieczysław, kiedy sąsiad "z góry" zatkał mu komin którym wychodziły spaliny z piecyka gazowego. Tym sposobem Mieczysław został zatruty oparami spalin.

Sprawozdanie z pikiety pod Sądem Rejonowym w Lublinie w sprawie Dariusza Kity z Bystrzycy Nowej, zorganizowanej w dniu 18.10.2010r przez Porozumienie Rawskie- pod hasłem Sąd kalece nie przepuści.

Kancelaria Radców Prawnych
50-148 Wrocław, ul. Wita Stwosza 19/20 lok. 1
Polska,
Telefon: 71 725 39 30, 608 554 632 Fax: 71 715 64 67
W obiektywie

kancelaria

notariusz

prawnik

windykacja

Kancelaria prawa gospodarczego we Wrocławiu

Kancelaria Prawa Gospodarczego we Wrocławiu zajmuje się sprawami sądowymi ze sfery gospodarczej i prywatnej, przez pomoc przy tworzeniu spółek, ich przekształcaniu, łączeniu, procedury rejestrowe, likwidacyjne, naprawcze i upadłościowe, po sprawy odszkodowawcze, z zakresu własności przemysłowej, ochrony środowiska, prawa budowlanego, zamówień publicznych, transportu i wiele innych. Kancelaria z chęcią pomaga w sprawach trudnych, nietypowych, precedensowych lub wymagających indywidualnego podejścia.

W ofercie Kancelarii jest usługa windykacji oraz inne usługi prawne świadczone przez Wrocławskiego prawnika. 
Windykacja pochodzi od łacińskiego słowa “vindicatio”. Stosowana była już w starożytności. Natomiast zgodnie ze Słownikiem Języka Polskiego słowo windykacja oznacza: “dochodzenie w sposób określony w przepisach swoich praw do rzeczy lub zapłaty”. To wyjaśnienie oddaje w pełni: cel windykacji - odzyskanie należnych pieniędzy/rzeczy oraz charakter windykacji - działanie zgodne z obowiązującym prawem.

Przede wszystkim w początkowej fazie zapoznawania się z problemem ważne jest zrozumienie istoty przedstawianej sprawy oraz wypracowanie koncepcji jej załatwienia w sposób możliwie jak najbardziej zgodny z oczekiwaniami klienta. Oczywiście nie w każdym przypadku można zagwarantować pełen sukces oraz zadowolenie klienta, ale sztab prawników czuwa nad prawidłowym przebiegiem każdej sprawy. Kancelaria stawia uczciwość na pierwszym miejscu, jeśli zdarzy się problem to klient jest o tym informowany w trybie natychmiastowym. Klient oczywiście dostaje kolejne propozycje rozwiązania jego problemu.
Dowiedz się więcej o windykacji na stronie: www

Dodany przez Kacper Wojciechowski, w dniu 23/10/2017


Kancelaria Prawo Radca prawny Usługi prawnicze Prawnik Windykacja Adwokat
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.2