Ministerstwo Sprawiedliwości stwierdziło, że w Polsce jest niesłusznie skazanych co roku 70 do 100 tysięcy osób. Ludziom uczciwym i sprawiedliwym immunitet jest niepotrzebny.
Kontakt z nami

Napisz

W Polsce niekompetentni urzędnicy potrafią zniszczyć życie każdemu. Przekonał się o tym Pan Mieczysław, kiedy sąsiad "z góry" zatkał mu komin którym wychodziły spaliny z piecyka gazowego. Tym sposobem Mieczysław został zatruty oparami spalin.

Sprawozdanie z pikiety pod Sądem Rejonowym w Lublinie w sprawie Dariusza Kity z Bystrzycy Nowej, zorganizowanej w dniu 18.10.2010r przez Porozumienie Rawskie- pod hasłem Sąd kalece nie przepuści.

notariusz

Adwokat pomoże Ci w sprawach alimentacyjnych

notariusz, prawnik, radca prawny

Adwokat pomoże Ci w sprawach alimentacyjnych

(...) Sprawy rozwodowe i często związane z nimi sprawy alimentacyjne są bardzo skomplikowane i trudne. Tracimy na nich wiele nerwów i czasu. Warto jednak zabezpieczyć siebie i dzieci. Lepiej poradzić się w tych sprawach adwokata. Dzięki niemu możemy uzyskać alimenty bezstresowo. Alimenty Zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego, alimenty na dzieci są obowiązkiem dostarczania środków pieniężnych na utrzymanie dziecka i zaspokojenie jego potrzeb. Alimenty na małżonka zasądza się w przypadku rozwodu. Najczęstszymi przypadkami są alimenty na dzieci niż alimenty na małżonka. Alimentami muszą zostać zaspokojone potrzeby (...)

Więcej

Kancelaria prawa gospodarczego we Wrocławiu

kancelaria, notariusz, prawnik, windykacja

Kancelaria prawa gospodarczego we Wrocławiu

(...) sprawach trudnych, nietypowych, precedensowych lub wymagających indywidualnego podejścia.W ofercie Kancelarii jest usługa windykacji oraz inne usługi prawne świadczone przez Wrocławskiego prawnika. Windykacja pochodzi od łacińskiego słowa “vindicatio”. Stosowana była już w starożytności. Natomiast zgodnie ze Słownikiem Języka Polskiego słowo windykacja oznacza: “dochodzenie w sposób określony w (...)

Więcej

Kancelaria Radca prawny Prawnik Prawo Usługi prawnicze Biznes Notariusz
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.2