Ministerstwo Sprawiedliwości stwierdziło, że w Polsce jest niesłusznie skazanych co roku 70 do 100 tysięcy osób. Ludziom uczciwym i sprawiedliwym immunitet jest niepotrzebny.
Kontakt z nami

Napisz

W Polsce niekompetentni urzędnicy potrafią zniszczyć życie każdemu. Przekonał się o tym Pan Mieczysław, kiedy sąsiad "z góry" zatkał mu komin którym wychodziły spaliny z piecyka gazowego. Tym sposobem Mieczysław został zatruty oparami spalin.

Sprawozdanie z pikiety pod Sądem Rejonowym w Lublinie w sprawie Dariusza Kity z Bystrzycy Nowej, zorganizowanej w dniu 18.10.2010r przez Porozumienie Rawskie- pod hasłem Sąd kalece nie przepuści.

notariusz

Kancelaria prawa gospodarczego we Wrocławiu

kancelaria, notariusz, prawnik, windykacja

Kancelaria prawa gospodarczego we Wrocławiu

(...) trudnych, nietypowych, precedensowych lub wymagających indywidualnego podejścia.W ofercie Kancelarii jest usługa windykacji oraz inne usługi prawne świadczone przez Wrocławskiego prawnika. Windykacja pochodzi od łacińskiego słowa “vindicatio”. Stosowana była już w starożytności. Natomiast zgodnie ze Słownikiem Języka Polskiego słowo windykacja oznacza: “dochodzenie w sposób określony w przepisach swoich praw do rzeczy (...)

Więcej

Kancelaria Prawo Radca prawny Usługi prawnicze Prawnik Windykacja Adwokat
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.2