Ministerstwo Sprawiedliwości stwierdziło, że w Polsce jest niesłusznie skazanych co roku 70 do 100 tysięcy osób. Ludziom uczciwym i sprawiedliwym immunitet jest niepotrzebny.
Kontakt z nami

Napisz

W Polsce niekompetentni urzędnicy potrafią zniszczyć życie każdemu. Przekonał się o tym Pan Mieczysław, kiedy sąsiad "z góry" zatkał mu komin którym wychodziły spaliny z piecyka gazowego. Tym sposobem Mieczysław został zatruty oparami spalin.

Sprawozdanie z pikiety pod Sądem Rejonowym w Lublinie w sprawie Dariusza Kity z Bystrzycy Nowej, zorganizowanej w dniu 18.10.2010r przez Porozumienie Rawskie- pod hasłem Sąd kalece nie przepuści.

Adwokat Tomasz Gaj
40-058 Katowice, Marii Skłodowskiej-Curie 30/3
Polska,
Telefon: +48 32 797 19 40 Fax:
Rechtsanwalt Tomasz Gaj
1010 Wien, Kärntner Ring 12
Austria,
Telefon: +43 (1) 355 20 95 Fax: +43 (1) 355 20 95-99
Rechtsanwalt Tomasz Gaj
D-40472 Düsseldorf, Kanzlerstraße 8
Germany,
Telefon: +49 211 94 25 99 99 Fax: +49 211 94 25 99 99 9
W obiektywie

prawo

kancelaria

radca prawny

adwokat

niemcy

Polski adwokat w niemczech

Usługi prawne od wielu lat świadczone są na bardzo wysokim poziomie. Wynika to z faktu, że uczelnie prawnicze duży nacisk kładą na nauczanie prawa cywilnego oraz innych gałęzi, których znajomość jest niezwykle ważna dla każdego adepta tego kierunku. Nie da się ukryć, że jest to zjawisko bardzo korzystne dla społeczeństwa. Świadomość prawna jest bardzo niska, dlatego niejednokrotnie nawet w codziennych sytuacjach potrzebujemy pomocy wykwalifikowanego prawnika. Ważne jest, że sprawdzona kancelaria prawna potrafi wiele zdziałać w naszych sprawach. Dotyczy to przede wszystkim zastępstwa procesowego. 
Jest ono niezwykle istotne nie tylko dla ludzi starszych, ale również dla wielkich korporacji, które muszą być reprezentowane przez podmiot fachowy. Dotyczy to w szczególności spraw, w których pojawia się element obcy. Dobry polski adwokat w Austrii może reprezentować wszelkie nasze interesy, które zostały niepomyślnie zakończone bądź są w toku. Taka sytuacja jest niezwykle korzystna dla właścicieli firm, którzy wysyłają swoje towary za granicę. Jak powszechnie wiadomo, obce porządki prawne znacząco różnią się od naszego. 

Na szczęście polski adwokat w Niemczech potrafi pomóc nam we wszelkich zawiłych kwestiach, które mogą pojawić się w trakcie wykładni prawa obcego. Dzięki pasji i zaangażowaniu prawnika możliwe jest przezwyciężenie wszelkich trudności i pomyślne załatwienie wszelkich spraw. Dlatego jeśli podmiot pochodzenia zagranicznego wytoczy nam powództwo przed obcym sądem, nie powinniśmy się obawiać. Dobry prawnik, który zna doskonale oba porządki prawne bez problemu będzie w stanie wskazać, który system prawny jest właściwy do dochodzonych przez nas praw i obowiązków. Ma to duże znaczenie dla właściwości miejscowej.

Dodany przez Kacper Wojciechowski, w dniu 24/05/2016


Kancelaria Prawo Radca prawny Usługi prawnicze Prawnik Windykacja Adwokat
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.2