Ministerstwo Sprawiedliwości stwierdziło, że w Polsce jest niesłusznie skazanych co roku 70 do 100 tysięcy osób. Ludziom uczciwym i sprawiedliwym immunitet jest niepotrzebny.
Kontakt z nami

Napisz

W Polsce niekompetentni urzędnicy potrafią zniszczyć życie każdemu. Przekonał się o tym Pan Mieczysław, kiedy sąsiad "z góry" zatkał mu komin którym wychodziły spaliny z piecyka gazowego. Tym sposobem Mieczysław został zatruty oparami spalin.

Sprawozdanie z pikiety pod Sądem Rejonowym w Lublinie w sprawie Dariusza Kity z Bystrzycy Nowej, zorganizowanej w dniu 18.10.2010r przez Porozumienie Rawskie- pod hasłem Sąd kalece nie przepuści.

prawnik

Kancelaria prawa gospodarczego we Wrocławiu

kancelaria, notariusz, prawnik, windykacja

Kancelaria prawa gospodarczego we Wrocławiu

(...) lub zapłaty”. To wyjaśnienie oddaje w pełni: cel windykacji - odzyskanie należnych pieniędzy/rzeczy oraz charakter windykacji - działanie zgodne z obowiązującym prawem.Przede wszystkim w początkowej fazie zapoznawania się z problemem ważne jest zrozumienie istoty przedstawianej sprawy oraz wypracowanie koncepcji jej załatwienia w sposób możliwie jak najbardziej zgodny z oczekiwaniami klienta. Oczywiście nie w każdym przypadku (...)

Więcej

Długi za granicą - Belgia

belgia, biznes, kancelaria, pieniądze, prawnik, usługi prawnicze, windykacja

Długi za granicą - Belgia

(...) pomocy. Wraz z rozwojem wspólnego europejskiego rynku powstaje coraz więcej firm, specjalizujących się w działaniu na międzynarodową skalę. Funkcjonują w różnych branżach, a jedną z nich jest właśnie egzekucja na terenie (...)

Więcej

Kancelaria Prawo Radca prawny Usługi prawnicze Prawnik Windykacja Adwokat
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.2