Ministerstwo Sprawiedliwości stwierdziło, że w Polsce jest niesłusznie skazanych co roku 70 do 100 tysięcy osób. Ludziom uczciwym i sprawiedliwym immunitet jest niepotrzebny.
Kontakt z nami

Napisz

W Polsce niekompetentni urzędnicy potrafią zniszczyć życie każdemu. Przekonał się o tym Pan Mieczysław, kiedy sąsiad "z góry" zatkał mu komin którym wychodziły spaliny z piecyka gazowego. Tym sposobem Mieczysław został zatruty oparami spalin.

Sprawozdanie z pikiety pod Sądem Rejonowym w Lublinie w sprawie Dariusza Kity z Bystrzycy Nowej, zorganizowanej w dniu 18.10.2010r przez Porozumienie Rawskie- pod hasłem Sąd kalece nie przepuści.

prawnik

Adwokat pomoże Ci w sprawach alimentacyjnych

notariusz, prawnik, radca prawny

Adwokat pomoże Ci w sprawach alimentacyjnych

(...) związane z wychowaniem, wyżywieniem, mieszkaniem, leczeniem, ubraniem, środkami higieny osobistej. Ponadto, są to także koszty związane z wychowaniem i kształceniem oraz wydatki na rozrywkę i wypoczynek. O alimenty może zwrócić się rodzic, a dziecko wtedy, gdy osiągnie pełnoletniość. Adwokat pomoże przygotować Ci wniosek o alimenty Możesz zabezpieczyć siebie i swoje potomstwo. Lepiej jest jednak poradzić się specjalisty. Adwokaci są biegi w tych sprawach, doskonale znają się na przepisach prawa.Polecana kancelaria www.kancelariawisniowski.pl Polecanego adwokata znajdziesz na: www.kancelariawisniowski.pl Udzielą pomocnych porad prawnych, (...)

Więcej

Kancelaria prawa gospodarczego we Wrocławiu

kancelaria, notariusz, prawnik, windykacja

Kancelaria prawa gospodarczego we Wrocławiu

(...) przepisach swoich praw do rzeczy lub zapłaty”. To wyjaśnienie oddaje w pełni: cel windykacji - odzyskanie należnych pieniędzy/rzeczy oraz charakter windykacji - działanie zgodne z obowiązującym prawem.Przede wszystkim w początkowej fazie zapoznawania się z problemem ważne jest zrozumienie istoty przedstawianej sprawy oraz wypracowanie koncepcji jej załatwienia w sposób możliwie jak najbardziej zgodny z (...)

Więcej

Długi za granicą - Belgia

belgia, biznes, kancelaria, pieniądze, prawnik, usługi prawnicze, windykacja

Długi za granicą - Belgia

(...) pomocy. Wraz z rozwojem wspólnego europejskiego rynku powstaje coraz więcej firm, specjalizujących się w działaniu na międzynarodową skalę. Funkcjonują w różnych branżach, a jedną z nich jest właśnie egzekucja na terenie (...)

Więcej

Kancelaria Radca prawny Prawnik Prawo Usługi prawnicze Biznes Notariusz
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.2