Ministerstwo Sprawiedliwości stwierdziło, że w Polsce jest niesłusznie skazanych co roku 70 do 100 tysięcy osób. Ludziom uczciwym i sprawiedliwym immunitet jest niepotrzebny.
Kontakt z nami

Napisz

W Polsce niekompetentni urzędnicy potrafią zniszczyć życie każdemu. Przekonał się o tym Pan Mieczysław, kiedy sąsiad "z góry" zatkał mu komin którym wychodziły spaliny z piecyka gazowego. Tym sposobem Mieczysław został zatruty oparami spalin.

Sprawozdanie z pikiety pod Sądem Rejonowym w Lublinie w sprawie Dariusza Kity z Bystrzycy Nowej, zorganizowanej w dniu 18.10.2010r przez Porozumienie Rawskie- pod hasłem Sąd kalece nie przepuści.

prawo

Programy dla sklepów internetowych

kancelaria, prawo, regulamin, sklep

Programy dla sklepów internetowych

(...) osobowych to dwa akty, opracowane przez administratora. Są to polityka bezpieczeństwa, oraz instrukcja zarządzania systemem informatycznym., który służy do przetwarzania danych osobowych. Polityka prywatnosci oraz regulamin zawierają zawiera zasady funkcjonowania i korzystania z serwisu oraz reguluje prawa i obowiązki e-file i użytkownika, które związane są z korzystaniem (...)

Więcej

Polski adwokat w niemczech

adwokat, kancelaria, niemcy, prawo, radca prawny

Polski adwokat w niemczech

(...) granicę. Jak powszechnie wiadomo, obce porządki prawne znacząco różnią się od naszego. Na szczęście polski adwokat w Niemczech potrafi pomóc nam we wszelkich zawiłych kwestiach, które mogą pojawić się w trakcie wykładni prawa obcego. Dzięki pasji i zaangażowaniu prawnika możliwe jest przezwyciężenie wszelkich trudności i pomyślne (...)

Więcej

Walki przedrozwodowe

prawo, radca prawny, usługi prawnicze

Walki przedrozwodowe

(...) Rozstanie jest zawsze wynikiem wewnętrznej walki i podjęcia często najtrudniejszej decyzji w życiu. Bywa jednak, że rozwód jest jedyną możliwą drogą do zachowania w miarę dobrych stosunków z byłym współmałżonkiem.Intercyza wciąż przez wielu jest uważana za ewidentny brak zaufania do trwałości związku. Jeśli nie została ona spisana przed ślubem należy ustalić podział majątku po rozwodzie, co nie zawsze bywa sprawą oczywistą. Zarówno mąż jak i żona wspólnie pracowali przez lata na cały dobytek, który przychodzi im podzielić między siebie. (...)

Więcej

Kancelaria Radca prawny Prawnik Prawo Usługi prawnicze Biznes Notariusz
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.2