Ministerstwo Sprawiedliwości stwierdziło, że w Polsce jest niesłusznie skazanych co roku 70 do 100 tysięcy osób. Ludziom uczciwym i sprawiedliwym immunitet jest niepotrzebny.
Kontakt z nami

Napisz

W Polsce niekompetentni urzędnicy potrafią zniszczyć życie każdemu. Przekonał się o tym Pan Mieczysław, kiedy sąsiad "z góry" zatkał mu komin którym wychodziły spaliny z piecyka gazowego. Tym sposobem Mieczysław został zatruty oparami spalin.

Sprawozdanie z pikiety pod Sądem Rejonowym w Lublinie w sprawie Dariusza Kity z Bystrzycy Nowej, zorganizowanej w dniu 18.10.2010r przez Porozumienie Rawskie- pod hasłem Sąd kalece nie przepuści.

Autorzy

Kacper Wojciechowski


 

Kalendarium

Listopad 2015


 

radca prawny

Walki przedrozwodowe

prawo, radca prawny, usługi prawnicze

Walki przedrozwodowe

(...) Rozdysponowanie osobistych dóbr takich jak biżuteria, czy samochód jest najmniej sporną spośród wszystkich kwestii. Im więcej udało się zgromadzić w czasie wspólnego życia tym trudniej będzie dojść do pokojowego konsensusu.Jednak nie tylko pieniądze są ogniwem zapalnym sporów towarzyszących rozwodom. Jeśli para dochowała się dzieci trzeba ustalić, z kim będą one przebywać na stałe. Obecnie coraz więcej ojców rości sobie prawo do wychowywania potomstwa wskazując na pędzące za kolejnymi awansami matki schwytane w sidła kariery. Niezależnie od tego, z (...)

Więcej

Prawo Radca prawny Usługi prawnicze
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.2