Ministerstwo Sprawiedliwości stwierdziło, że w Polsce jest niesłusznie skazanych co roku 70 do 100 tysięcy osób. Ludziom uczciwym i sprawiedliwym immunitet jest niepotrzebny.
Kontakt z nami

Napisz

W Polsce niekompetentni urzędnicy potrafią zniszczyć życie każdemu. Przekonał się o tym Pan Mieczysław, kiedy sąsiad "z góry" zatkał mu komin którym wychodziły spaliny z piecyka gazowego. Tym sposobem Mieczysław został zatruty oparami spalin.

Sprawozdanie z pikiety pod Sądem Rejonowym w Lublinie w sprawie Dariusza Kity z Bystrzycy Nowej, zorganizowanej w dniu 18.10.2010r przez Porozumienie Rawskie- pod hasłem Sąd kalece nie przepuści.

radca prawny

Adwokat pomoże Ci w sprawach alimentacyjnych

notariusz, prawnik, radca prawny

Adwokat pomoże Ci w sprawach alimentacyjnych

(...) Sprawy rozwodowe i często związane z nimi sprawy alimentacyjne są bardzo skomplikowane i trudne. Tracimy na nich wiele nerwów i czasu. Warto jednak zabezpieczyć siebie i dzieci. Lepiej poradzić się w tych sprawach adwokata. Dzięki niemu możemy uzyskać alimenty bezstresowo. Alimenty Zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa polskiego, alimenty na dzieci są obowiązkiem dostarczania środków pieniężnych na utrzymanie dziecka i zaspokojenie jego potrzeb. Alimenty na małżonka zasądza się w przypadku rozwodu. Najczęstszymi przypadkami są alimenty na dzieci niż alimenty na małżonka. Alimentami muszą zostać zaspokojone potrzeby (...)

Więcej

Najlepsze kancelarie prawne w stolicy

kancelaria, radca prawny, usługi prawnicze

Najlepsze kancelarie prawne w stolicy

(...) się do sądu w kwestii osobistej nigdy nie jest przyjemne. Oczywiście jeśli obydwoje małżonków jest zgodnych co do rozstania problem jest minimalny. Niestety, w większości przypadków jedna ze stron ma zupełnie inne zdanie, dlatego konieczna staja się sądowa batalia. W takiej sytuacji niezbędny może się okazać prawnik od rozwodów, który idealnie orientuje się jak wyrównać lub zwiększyć nasze szanse. Najgorsza sytuacja występuje wtedy, gdy nasz mąż czy żona nie chce udzielić nam rozwodu. Wówczas musimy udowodnić, że pożycie od dłuższego (...)

Więcej

Polski adwokat w niemczech

adwokat, kancelaria, niemcy, prawo, radca prawny

Polski adwokat w niemczech

(...) Usługi prawne od wielu lat świadczone są na bardzo wysokim poziomie. Wynika to z faktu, że uczelnie prawnicze duży nacisk kładą na nauczanie prawa cywilnego oraz innych gałęzi, których znajomość jest niezwykle ważna dla każdego adepta tego kierunku. Nie da się ukryć, że jest to zjawisko bardzo korzystne dla społeczeństwa. Świadomość prawna (...)

Więcej

Walki przedrozwodowe

prawo, radca prawny, usługi prawnicze

Walki przedrozwodowe

(...) Rozdysponowanie osobistych dóbr takich jak biżuteria, czy samochód jest najmniej sporną spośród wszystkich kwestii. Im więcej udało się zgromadzić w czasie wspólnego życia tym trudniej będzie dojść do pokojowego konsensusu.Jednak nie tylko pieniądze są ogniwem zapalnym sporów towarzyszących rozwodom. Jeśli para dochowała się dzieci trzeba ustalić, z kim będą one przebywać na stałe. Obecnie coraz więcej ojców rości sobie prawo do wychowywania potomstwa wskazując na pędzące za kolejnymi awansami matki schwytane w sidła kariery. Niezależnie od (...)

Więcej

Kancelaria Radca prawny Prawnik Prawo Usługi prawnicze Biznes Notariusz
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.2