Ministerstwo Sprawiedliwości stwierdziło, że w Polsce jest niesłusznie skazanych co roku 70 do 100 tysięcy osób. Ludziom uczciwym i sprawiedliwym immunitet jest niepotrzebny.
Kontakt z nami

Napisz

W Polsce niekompetentni urzędnicy potrafią zniszczyć życie każdemu. Przekonał się o tym Pan Mieczysław, kiedy sąsiad "z góry" zatkał mu komin którym wychodziły spaliny z piecyka gazowego. Tym sposobem Mieczysław został zatruty oparami spalin.

Sprawozdanie z pikiety pod Sądem Rejonowym w Lublinie w sprawie Dariusza Kity z Bystrzycy Nowej, zorganizowanej w dniu 18.10.2010r przez Porozumienie Rawskie- pod hasłem Sąd kalece nie przepuści.

usługi prawnicze

Najlepsze kancelarie prawne w stolicy

kancelaria, radca prawny, usługi prawnicze

Najlepsze kancelarie prawne w stolicy

(...) W dorosłym życiu często musimy korzystać z usług specjalistów, których wiedza w danym zakresie jest znacznie większa niż nasza. Niekiedy dotyczy to tylko fachowców pomagających nam w przydomowych naprawach. Jednak zdarzają się sytuacje kiedy potrzebna nam jest kancelaria prawna. Z roku na rok adwokat na rozwód w Warszawie jest coraz bardziej popularny. Nic w tym dziwnego, pary małżeńskie coraz częściej decydują się na rozstanie, bowiem konwenanse już nie utrudniają tego. Zobacz stronę WWWOczywiście rozwód nie jest przyjemną sprawą, udanie (...)

Więcej

Długi za granicą - Belgia

belgia, biznes, kancelaria, pieniądze, prawnik, usługi prawnicze, windykacja

Długi za granicą - Belgia

(...) Belgii. Szukasz informacji o windykacji w Belgii?Pomoc takiego podmiotu na ogół okazuje się bardzo cenne, a nawet bezcenna. Głównie dlatego, że pracownicy firmy egzekucyjnej biorą na siebie załatwienie sprawy z dłużnikiem. Ich klientowi (...)

Więcej

Walki przedrozwodowe

prawo, radca prawny, usługi prawnicze

Walki przedrozwodowe

(...) Rozstanie jest zawsze wynikiem wewnętrznej walki i podjęcia często najtrudniejszej decyzji w życiu. Bywa jednak, że rozwód jest jedyną możliwą drogą do zachowania w miarę dobrych stosunków z byłym współmałżonkiem.Intercyza wciąż przez wielu jest uważana za ewidentny brak zaufania do trwałości związku. Jeśli nie została ona spisana przed ślubem należy ustalić podział majątku po rozwodzie, co nie zawsze bywa sprawą oczywistą. Zarówno mąż jak i żona wspólnie pracowali przez lata na cały dobytek, który przychodzi im podzielić między siebie. (...)

Więcej

Kancelaria Radca prawny Prawnik Prawo Usługi prawnicze Biznes Notariusz
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.2