Ministerstwo Sprawiedliwości stwierdziło, że w Polsce jest niesłusznie skazanych co roku 70 do 100 tysięcy osób. Ludziom uczciwym i sprawiedliwym immunitet jest niepotrzebny.
Kontakt z nami

Napisz

W Polsce niekompetentni urzędnicy potrafią zniszczyć życie każdemu. Przekonał się o tym Pan Mieczysław, kiedy sąsiad "z góry" zatkał mu komin którym wychodziły spaliny z piecyka gazowego. Tym sposobem Mieczysław został zatruty oparami spalin.

Sprawozdanie z pikiety pod Sądem Rejonowym w Lublinie w sprawie Dariusza Kity z Bystrzycy Nowej, zorganizowanej w dniu 18.10.2010r przez Porozumienie Rawskie- pod hasłem Sąd kalece nie przepuści.

W obiektywie

psycholog

Uzależnienia i ich terapia

Staramy się uciec od jednych problemów pakując się w kolejne. A to już jest równa pochyła. Czasami sytuacja nabiera takiego tempa, że zanim zorientujemy się, że mamy problem sytuacja jest już na tyle poważna, że nie możemy obejść się bez pomocy wykwalifikowanej osoby. Najważniejszą częścią terapii jest uświadomienie sobie problemu oraz szukanie pomocy. Niestety nadal wielu osobom psychoterapia kojarzy się w negatywny sposób. Walka z własnymi słabościami lub uzależnieniami stawiana jest na równi z chorobą psychiczną. 
Z tego powodu część osób po prostu wstydzi się skorzystać z pomocy jaką oferuje nam psychoterapeuta z Zabrza (zobacz tutaj ) A taka pomoc może okazać się wręcz nie oceniona. Grupy wsparcia dla osób uzależnionych z powodzeniem funkcjonują już od wielu lat. Spotykają się w nich osoby borykające się z podobnymi problemami, wymieniają się doświadczeniami oraz stanowią dla siebie wsparcie. Jednocześnie wzajemna motywacja działa bardzo korzystnie na przebieg terapii. Część osób kierując się wskazówkami innych uczestników postanawia zmienić swoje życie. Terapia uzależnień od narkotyków to bardzo skomplikowany proces. 
Niestety konieczna jest procedura lecznicza związana z przebywaniem w odpowiedniej klinice zajmującej się leczeniem narkomanii. Jednak także tutaj wskazane są spotkania w grupie terapeutycznej po jego zakończeniu. Rozmowa z innymi pacjentami, przebywanie w ich towarzystwie oraz wspólne dostrzeganie nawet małych sukcesów działa motywująco w walce z własnymi słabościami i problemami.

Dodany przez Kacper Wojciechowski, w dniu 27/05/2020


Drugie czytanie budżetu na 2018 rok

Dochody budżetu na 2018 r. będą wyższe o 3,5 proc., dzięki m.in. działaniom nakierowanym na odbudowę wpływów podatkowych - mówił przewodniczący komisji finansów publicznych Jacek Sasin (PiS) we wtorek podczas drugiego czytani...

Kancelaria Radca prawny Prawnik Prawo Usługi prawnicze Biznes Notariusz
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.2